Září 2009

Démoni

17. září 2009 v 14:25 | SATORI |  Bestie
Démoni.Co si pod tím každej z nás představí?Obrovskou přerostlou slizkou obludu se žlutýma zubama.Neob krásnou sexy vyvinutou demonku s dlouhýma vlasama??
Jak demon vlastně vypadá?Na to vám dam neurčitou odpoved.
Ponevač každý demon.Ma svuj vlastní druh do kterého patří.
Černý hřebenatý.
Ostrozubý.
Brixuv magický.
a dalších vyšší i nižších poddruhu.
Má demon nadpřirozene schopnosti?Jak už jsem říkala výšše zaleží na druhu nebo na talentu či na genech které se v 90%dědí po otci.
například Vysoky démon.s andělskou tváři se muže změnit.Na vysokého démona s černou silnou kuží..s protáhnutým obličejem.se přímenou postavou býlíma očima a s rohama na hlave.ale s jedním rohem zlomeným.Tento demon například ovlada černou a elektirckou magii(lumokineze)
Nadale bylo zjištěno že 66%Démonu jsou vysoce věrný partneři.(jen tak poznámka)
Ale oběvují se také vysoce agresivní podruh démona nižší třídy

Novinky o upířím sněmu.(rada)

17. září 2009 v 14:12 | Satori |  Upíři
Po té co Samael.E.D.Am. Odstoupil z funkce nejvyššího člena upíří rady.Který tutu funkci vykonával těměř 5000 tisíc let-.Nastoupil necelé 3000 tisíce před naším letopočtem.Ale dnes už jim neni.Zatím se mi to nepovedlo zjistit jmeno nového nejvyššího ale hend jak na to přijdu napíši ho sem.Zatím se mi podařilo zjistit že nový nejvyšší je narodnosti Finsko.
Já osobně ho nenavidím!Vydává jeden hloupější a krutější zákon za sebe.Opravdu neni Samaelovi ani u prstů u nohou. Další informace sem brzy poskytnu.