Duben 2009

Duchové

27. dubna 2009 v 10:35 | Satori |  Bestie
Duch.
Co si pod tím má znás každej představit?
Děti v prostěradlechco běhají po lese bo kolem domu?nebo lidske duše bloudící mezi životem a smrtí?
Někteří lide na duchy věří a někteří ne.
Duchové.Se nám zjevují vždycky z nějakeho duvodu.
Duch sam o sebe je nehmotná enerigie.Ale to neznámená že nemyslí a nemá city.
Každy duch je jiny.Většinou ti co zemřeli nasilnou smrtí se pak chodí mstít.
Duše nemuže odejít dokud nesplatí a neurovná vše co v lidskem životě nestihl.
Pokud vam umře někdo blízký a víte že je duch..jak se sním skontakovat?jak vědět že to nejsou halucinace?

Duch se nejčastěji vrací na místa kde se cítil dobře.Nebo ke sve milované osobě.
Duch je ve svem nehmotnem těle velmi vzrušující.
Proto se vas snaží za každou cenu dotknout vaší kůže.Je vysoce možne že když budete sedět v pokoji kde neni žádny vanek a ucítíte chlad na rukou na tváři.bo na těle je u vás duch a snažíse svámi mluvit.

Duchové se vam mužou zjevit ruzně.Jedna legenda říká že z hodného člověka bude zlí duch.A že ze zlého člověka bude hodný.Ovšem tohle je jen bachorka.
Když víme že je u vás duch.Aje jim teprve krátce musí te mu dát čas je to pro něj nový a musí se zžít se skutečností že se zněj staal nehmotná energie.
Když mu dáte čas bo lepe pomužete..tím dřív začnete vidět obrysy...a pak cele tělo a budete snim moct mluvit.Další informace o duchach vam napíšu na email Fler-San@seznam.cz ale jen ty co to zajímá.

Jinak duch je vlastně také rasa v nadpřirozeném světě.Poněvač je to jako od začátku kdy se malé dítě uči první kručky.Tak se duch začne učit pohyb s věcmi čtení lidskych myšlenek a podobně.Zvlaštní skušenosti sem zjistila že duchova trva necelí měsíc aby se vám naboral do hlavy a vy sním byl ve svých snech.Vidí te ho tam jak vypadal před smrtí stím rozdílem že vy ten sen vnímáte a říká se tomu lucidní snění.Muže te snim mluvit dotýkat se ho a vše co si přejete.
Pokdu vas ten duch miloval zustane svámi navždycky ikdyž už budete mít někoho jineho.
Lidská duše když zemře jde do ztracena nebo do pekal s rájem.Ale duše nadpřirozených tvoru nemuže do raje ani do pekla proto se stávají duchy a začínají na novo.